Hengerítőgép kezelő

Veszprém, Veszprém
3 műszak
Munkahelyi tapasztalattal rendelkező
Megbízónk Magyarország egyik piacvezető teherautó és pótkocsi ipar számára gyártó és beszállító vállalata. Jelenleg is bővülő veszprémi üzemegységükbe keresünk hegesztő munkatárs pozícióba szakembereket.

Főbb feladatok

  • Hengerítőgépek beállítása az előírt paraméterek alapján
  • Gyártás során önellenőrzés elvégzése
  • Lángvágó használata

Munkakör betöltésének feltételei

  • Fémipari alapképzettség előny (szerkezetlakatos, géplakatos,karosszérialakatos, csőszerelő)
  • Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó fizikai erőnlét és műszaki érzék
  • 2 vagy 3 műszak vállalása

Amit megbízónk kínál

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Az első időszakban részmunkaidőben, ami napi 4 óra, vagy
  • tömbösítve 8 óra munka bizonyos napokon, más napon
  • szabadnap
  • Hosszú távú lehetőség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Fémipari tapasztalat
  • 5 tonnás híddaru jogosítvány
Visszahívást kérek

Állás adatai

Teljes munkaidőben
Határozatlan idejű
833
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hengerítőgép kezelő